Navštivte Autodrom Sosnová!

V obci Sosnová nedaleko České Lípy můžete absolvovat školu smyku ve speciálním areálu – autodromu. Areál ale neslouží jen jako místo konání kurzu bezpečné jízdy, ale můžete si ho pronajmout i pro netradiční firemní akce.

Autodrom se dělí na tři samostatné okruhy a to asfaltový, offroadový a šotolinový. Asfaltový a šotolinový na sebe v jednom místě navazují a tak je možné projet si oba okruhy v jedné plynulé jízdě. Na offroadovém okruhu najdete speciální překážky, které zdolá nejen pravé offroadové vozidlo, ale i SUV. Areál autodromu disponuje i půjčovnou, proto můžete přijet vlastním autem, ale na okruzích už můžete řádit tím vypůjčeným. Je libo závodní vůz Ford Fiesta, motokáru a nebo terénní čtyřkolku? To vše najdete v půjčovně Autodromu Sosnová.

Připravte neobvyklou firemní akci!

Autodrom Sosnová poskytuje i možnost firmám, aby zde mohly uspořádat neobvyklé firemní akce. Nejedná se o levnou záležitost, ale to by asi nikdo ani nečekal. Je možné si pronajmout buď jednotlivé okruhy a nebo zařízené prostory, topení i prezentační techniku. Firemní akce tedy nemusí být nutně jen zábavná, ale můžete zde realizovat i výuku zaměstnanců. Samozřejmostí je možnost absolvovat v areálu školu smyku, se kterou se naučíte chovat v obtížných řidičských situacích.

Po dni prožitém v Autodromu Sosnová si můžete odpočinout třeba v pivních lázních!

Tags: , ,