Zkouška brzdné dráhy ve škole smyku Sosnová

Zkouška brzdné dráhy ve škole smyku Sosnová

Škola smyku Sosnová

Škola smyku Sosnová probíhá v profesionálním cvičebním areálu v rámci Autodromu Sosnová, nedaleko České Lípy. Tento areál prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí.

Na výcvikové ploše se nachází řada speciálních kluzných ploch včetně plochy se zařízením pro vyvolání smyku zadní nápravy, aquaplanningová vana či plochy s nezpevněným povrchem. Vybudované kluzné plochy umožňují i v parném létě pocvičit zimní smyky.

Termíny:
Kurzy bezpečné jízdy se konají celoročně a za každého počasí, je nutné se přizpůsobit předem vyhlašovaným termínům.

Časový harmonogram kurzu:
08:30 – 09:00 Příjezd na autodrom
09:00 – 10:00 Teoretická část (učebna)
10:00 – 11:30 Praktický výcvik na okruhu – I. část
11:30 – 12:30 Oběd
12:30 – 16:00 Praktický výcvik na okruhu – II. část

Autodrom Sosnová:
Autodrom v Sosnové je mezi motoristickými fanoušky známým pojmem. Areál zrozený v počátku pro závody motokár se postupně stal víceúčelovým motoristickým stánkem, sloužícím řadě komerčních, sportovních i veřejně prospěšných akcí. Z disciplín vonících benzínem lze uvést například motokáry, rallycross, rallye, supermoto nebo drifting. Závody odehrávající se na sosnovském autodromu naleznete v kalendářích mistrovství Evropy (rallycross), mistrovství světa (supermoto) a v řadě mistrovství České republiky. Na sosnovském autodromu se natáčí řada šotů pro motoristické pořady České televize nebo televize Prima.

Škola smyku Sosnová

Mapa polygonu školy smyku Sosnová Škola smyku v praxi Teoretická část v učebnách školy smyku Sosnová Škola smyku patří mezi standardy při školení policistů

Tags: , , , ,