Polygon školy smyku Vysoké Mýto

Polygon školy smyku Vysoké Mýto

 

Školy smyku v ČR

Chcete-li věnovat svým blízkým, kteří řídí automobil, užitečný a praktický dárek, darujte jim poukaz na zážitek – škola smyku.

Takový dárek jim přinese nejen vzrušení, napětí i adrenalin, ale hlavně mohou získat cenné rady a řadu velice praktických zkušeností.

 

 

 

 

Škola smyku Most

Absolvovat školu smyku lze například v profesionálním areálu v Mostě. Jedná se o nejmodernější cvičiště v rámci celé České republiky. Na mosteckém polygonu si řidiči mohou pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušet jízdu po různých kluzkých plochách.  Bez nadsázky zažijí den plný smyků a svištění pneumatik. Vyzkouší si smyk předních i zadních kol, smyk na rovině nebo při jízdě z kopce.

 

Škola smyku Vysoké Mýto

Na polygonu ve Vysokém Mýtě se řidiči mimo jiné dozvědí, jaké existují typy smyků a jak je nejlépe zvládat. Zdejší areál navíc disponuje velmi moderními učebnami, které jsou vybaveny kvalitní projekční technikou. Teoretická výuka tedy probíhá na vysoké profesionální úrovni. Co se týká dalšího vybavení areálu, za zmínku stojí i příčné vodní bariéry, které jsou součástí výcviku na polygonu.

 

Škola smyku Sosnová

Výcvikový areál v Sosnové prošel před dvěma lety kompletní rekonstrukcí. K jeho přednostem patří speciálně upravený povrch imitující ledovou plochu. Postupně si každý řidič vyzkouší brzdnou dráhu svého vozu na suché, částečně mokré a zcela mokré vozovce.

 

Škola smyku Příbram

Praktická část školy smyku v Příbrami probíhá v areálu letiště Dlouhá Lhota – na pevném homologovaném polygonu. Řidiči se učí porozumět chování vozidla v extrémních podmínkách, při různých rychlostech i situacích. Součástí výcviku je i trénink manévrovacích schopností.

 

Škola smyku Jihlava

Škola smyku Jihlava je provozována na novém moderním cvičišti, které je dostupné pro návštěvníky z Čech i Moravy. Areál školy smyku Jihlava byl otevřen roku 2011 a patří mezi areály, kde mohou probíhat státem uznávané kurzy bezpečné jízdy.

 

Škola smyku Ostrava

Škola smyku Libros Ostrava je kruz, který by si měli dopřát všichni řidiči z Moravy. Areál školení bezpečné jízdy Libros je profesionálně vybavený a probíhají zde i státem uznaná školení bezpečné jízdy s odpočtem bodů.