Naučte se zvládat smyk!

Škola smyku Sosnová vás připraví na všechno. Proč toho tedy nevyužít a neabsolvovat adrenalinový a zároveň poučný kurz v jednom? Je jedno, jestli máte řidičský průkaz čerstvě a za volantem si ještě nejste úplně jisti a nebo už máte naježděno tisíce kilometrů. Škola smyku se hodí pro všechny řidiče. Získejte jistotu za volantem a nové zkušenosti se školou smyku Sosnová!

Škola smyku vás bude bavit!

Kurz škola smyku je rozdělen do dvou částí. V dopolední části se vám bude věnovat profesionální instruktor, který s vámi probere teorii, kterou jste se učili v autoškole. Společně si teoreticky projdete, jak správně zvládnout smyk, zásady bezpečného chování na silnici. Učebny, ve kterých se dopolední části kurzu odehrávají, jsou moderně vybavené.

Odpolední část probíhá ve speciálně upraveném areálu, kde si vyzkoušíte zvládnout nejrůznější druhy smyků. Brzdění při prudké jízdě a vyhýbací manévr. Areál školy smyku v Sosnové disponuje aquaplaningovou plochou, která imituje ledovou plochu. Díky této možnosti si budete moci vyzkoušet imitovanou jízdu po ledovce. Praktickou část kurzu je nutné absolvovat s vlastním vozem, nebo s vozem, se kterým jezdíte nejčastěji, například služebním. Jedině tak poznáte vůz a jeho jízdní vlastnosti tak dokonale, abyste nebezpečné silniční situace zvládli i v běžném provozu. S instruktorem budete při praktické části kurzu komunikovat pomocí vysílačky, okamžitě se k vám tak dostane zpětná vazba. Po skončení kurzu obdržíte certifikát o jeho úspěšném absolvování.

Darujte školu smyku jako zážitkový dárek

Voucher na školu smyku nemusíte kupovat jen pro sebe, ale můžete jím udělat radost i někomu z vašich blízkých. Se zážitkovým dárkem škola smyku Sosnová darujete nejen adrenalinový zážitek plný vzrušení a napětí, ale hlavně zkušenosti a nové informace, které by si ten daný řidič třeba neuvědomil.