Chtěli byste objevit, co všechno dokáže váš vůz a jaké situace jste schopni uřídit? Mnoho řidičů v tomto směru riskantně experimentuje v běžném silničním provozu nebo na odlehlých plochách, kde nejen jim hrozí nebezpečí života. A přitom zcela zbytečně. Kurz bezpečné jízdy nabízí možnost bezpečně si vyzkoušet jízdu v extrémních klimatických podmínkách, kde své krajní meze zábavnou formou poznáte.

Zábavná cesta k větší bezpečnosti

Kurz bezpečné jízdy v sobě spojuje adrenalinový zážitek s osvětou o zvládání nebezpečných situací na silnici. Důkladná teoretická průprava zajistí, že porozumíte svému vozu i jeho chování na vozovce. Pochopíte obecné fyzikální zákonitosti a dokážete tak předejít možné kolizi s jiným objektem. Provedete teoretický rozbor jízdy a ukážete si modelové chování řidičů, abyste znali způsoby, jak se z nebezpečných situací dostat.
Po získání teoretického přehledu nezbývá, než vyzkoušet tyto znalosti v praxi a mít s nimi přímou zkušenost. Pod dohledem instruktorů procvičíte jízdu na zpevněném i nezpevněném typu povrchu, jízdu ve smyku nebo si dáte slalom mezi překážkami. Poznáte, jak se vaše auto chová, když jede po náledí, na mokrém sněhu nebo v prudkém dešti. Kromě zábavy si tedy odnesete i pořádnou zkušenost, která vás jako řidiče posune.

Pro vás i vaše nejbližší

Kurzy bezpečné jízdy probíhají v současnosti v automobilových areálech v Mostě, Příbrami, Sosnové a Vysokém Mýtě. Vybrat si můžete kterýkoli z nich včetně termínu, který se vám hodí a zúčastnit se jej. Všechny areály poskytují moderní a profesionální prostředí potřebné k nácviku široké škály řidičských dovedností.
I v případě, že sami řidičský průkaz nevlastníte, ale víte o někom, kdo by podobnou řidičskou zkušenost uvítal, můžete mu kurz věnovat jako zážitkový dárek prostřednictvím agentury ESENNCE. Kurz je u řidičů velmi oblíbený. Znamená totiž nezapomenutelný zážitek, který se jen tak neopakuje. Přináší vzrušení, adrenalin – a samozřejmě velký užitek v podobě většího sebevědomí zvládat obtížné situace na silnicích.