Škola smyku

Škola smyku je praktický zážitkový kurz, který můžete absolvovat v jakémkoliv věku. Jediné dvě podmínky pro tento kurz jsou mít vlastní vozidlo, se kterým budete kurz absolvovat a také samozřejmě vlastnit platný řidičský průkaz. Škola smyku vás bude bavit a zároveň se při ní ještě naučíte něco nového. Absolvujte školu smyku a získejte nové zážitky a zkušenosti, které se vám budou na silnici hodit.

Darujte školu smyku

Pokud už jste školu smyku absolvovali, můžete ji darovat jako zážitkový dárek někomu ze svých blízkých. Jistě mu uděláte radost. Voucher na zážitek vám navíc přijde zabalen v dárkovém balení a tak už pak dárek můžete rovnou předávat.

Kurz bezpečné jízdy je rozdělen na dvě části, dopolední, kdy se většinou probírá teorie a odpolední, kdy účastník usedne za volant vozu a bude nově nabyté informace ověřovat v praxi. Při dopolední části si účastník spolu s instruktorem projde základy a teorii, kterou by si měl pamatovat ještě z autoškoly. Dále se řidič dozví o tom, jaké fyzické síly působí na jedoucí vozidlo a o možných nebezpečných situacích na silnici, které ho mohou potkat. Učebny, ve kterých dopolední školení probíhá, jsou moderně vybaveny a tak teoretickou část provází promítání špatně a dobře zvládnutých krizových silničních situací.

Odpolední část

Odpoledne pak účastník kurzu usedne za volant vlastního vozu. K dispozici mu bude speciálně upravený areál, ve kterém si pod dohledem instruktorů zkus všechny druhy smyku, prudké brzdění na suchém i mokrém povrchu a vyhýbání se nenadálým překážkám. Celou dobu bude v kontaktu s instruktorem pomocí vysílačky, ihned se tak dozví, co udělal dobře a co špatně. Škola smyku určitě také patří mezi adrenalinové zážitky. Není jen o nudné a nutné teorii, ale hlavně o jízdě a procházení jednotlivých nebezpečných situací prakticky.

Inspirujte se i dalším zážitky jako dárky!