Škola smyku Most - výuka smyku

Škola smyku Most - výuka smyku

Škola smyku MOST

Škola smyku Most se nachází na třinácti hektarech v bezprostřední blízkosti areálu AUTODROMU Most. Jedná se o největší a nejmodernější výcvikové a testovací zařízení svého druhu u nás.

Termíny:
Kurzy se konají celoročně, jednou až dvakrát měsíčně, převážně o víkendech.

Časový harmonogram kurzu:
Začátek kurzu je zpravidla v 9.00, případně ve 14.30 hod. Příjezd účastníků v 8.45 nebo 14.15.

09-11 Teoretická část (učebna)
11-12 Praktický výcvik – I.část
12-13 Přestávka na oběd
13-16 Praktický výcvik – II. Část

Kudy do školy smyku:

Cesta od Prahy
Najedete na silnici E442 (čtyřproudá) směr Most, neodbočujete z ní a jedete směr Chomutov, na kruhovém objezdu odbočíte směr centrum (Autodrom Most je již vlevo vidět), po cca 300 m po pravé straně minete vjezd na Autodrom Most a pokračujete ještě cca 100 m, odbočíte vpravo směr Polygon Most (nebo tribuny Autodromu), jedete do mírného kopce cca 200 m a vjedete do brány Polygonu Most.

Cesta od Chomutova
Na kruhovém objezdu odbočíte směr centrum (Autodrom Most je již vpravo vidět), po cca 300 m po pravé straně minete vjezd na Autodrom Most a pokračujete ještě cca 100 m, odbočíte vpravo směr Polygon Most (nebo tribuny Autodromu), jedete do mírného kopce cca 200 m a vjedete do brány Polygonu Most.

Cesta od Plzně
Po příjezdové komunikaci vjedete do Mostu a pokračujete stále v přímém směru, přijedete k velké křižovatce se světelnou signalizací, odbočíte vlevo (směr Autodrom Most nebo nemocnice) do ulice „Slovenského národního povstání“, po cca 500 m odbočíte vlevo směr Polygon Most (nebo tribuny Autodromu), jedete do mírného kopce cca 200 m a vjedete do brány Polygonu Most, (pokud jedete na Autodrom Most neodbočíte, ale pokračujete ještě cca 100 m a vlevo bude brána na Autodrom).

Jak vypadá škola smyku Most

Mapa polygonu školy smyku Most Kluzná ploch na polygonu škola smyku Most Jeden z účastníků školy smyku v praxi Škola smyku není zábava

Tags: , , ,