Posts Tagged ‘Most’

Škola smyku – praktický adrenalinový dárek pro řidiče

Tuesday, April 10th, 2012

Pokud se vám už teď při pomyšlení na namrzlé vozovky dělají mžitky před očima, je čas udělat krok dál. Zavítejte na stránky zážitkové agentury Essence.cz a kupte si poukaz na zážitek s názvem škola smyku (more…)

Škola smyku MOST

Friday, November 4th, 2011
Škola smyku Most - výuka smyku

Škola smyku Most - výuka smyku

Škola smyku MOST

Škola smyku Most se nachází na třinácti hektarech v bezprostřední blízkosti areálu AUTODROMU Most. Jedná se o největší a nejmodernější výcvikové a testovací zařízení svého druhu u nás.

Termíny:
Kurzy se konají celoročně, jednou až dvakrát měsíčně, převážně o víkendech.

Časový harmonogram kurzu:
Začátek kurzu je zpravidla v 9.00, případně ve 14.30 hod. Příjezd účastníků v 8.45 nebo 14.15.

09-11 Teoretická část (učebna)
11-12 Praktický výcvik – I.část
12-13 Přestávka na oběd
13-16 Praktický výcvik – II. Část

Kudy do školy smyku:

Cesta od Prahy
Najedete na silnici E442 (čtyřproudá) směr Most, neodbočujete z ní a jedete směr Chomutov, na kruhovém objezdu odbočíte směr centrum (Autodrom Most je již vlevo vidět), po cca 300 m po pravé straně minete vjezd na Autodrom Most a pokračujete ještě cca 100 m, odbočíte vpravo směr Polygon Most (nebo tribuny Autodromu), jedete do mírného kopce cca 200 m a vjedete do brány Polygonu Most.

Cesta od Chomutova
Na kruhovém objezdu odbočíte směr centrum (Autodrom Most je již vpravo vidět), po cca 300 m po pravé straně minete vjezd na Autodrom Most a pokračujete ještě cca 100 m, odbočíte vpravo směr Polygon Most (nebo tribuny Autodromu), jedete do mírného kopce cca 200 m a vjedete do brány Polygonu Most.

Cesta od Plzně
Po příjezdové komunikaci vjedete do Mostu a pokračujete stále v přímém směru, přijedete k velké křižovatce se světelnou signalizací, odbočíte vlevo (směr Autodrom Most nebo nemocnice) do ulice „Slovenského národního povstání“, po cca 500 m odbočíte vlevo směr Polygon Most (nebo tribuny Autodromu), jedete do mírného kopce cca 200 m a vjedete do brány Polygonu Most, (pokud jedete na Autodrom Most neodbočíte, ale pokračujete ještě cca 100 m a vlevo bude brána na Autodrom).

Jak vypadá škola smyku Most

Mapa polygonu školy smyku Most Kluzná ploch na polygonu škola smyku Most Jeden z účastníků školy smyku v praxi Škola smyku není zábava