Škola smyku Vysoké Mýto jako dárek k narozeninám

Hledáte pro někoho ze svých blízkých vhodný dárek k narozeninám? Darujte zážitek! Zážitkovým dárkem, který je praktický a vhodný pro muže i ženy, je škola smyku Vysoké Mýto. Díky škole smyku si dotyčnývyzkouší některé nebezpečné situace, které ho mohou v budoucnu potkat na silnici. Díky škole smyku pak bude vědět, jak se zachovat a tento kurz mu může jednoduše zachránit život. Darujte praktický a zároveň adrenalinový dárek.

Škola smyku vysoké mýto

Kurz začíná dopolední teoretickou částí, která probíhá v moderně vybavené učebně. Instruktor účastníka kurzu teoreticky seznámí s tím, jak se při krizových silničních situacích chovat. Připomene mu také teorii, kterou by mělznát ještě z autoškoly. Dále mu instruktor poví o základních fyzikálních silách, které působí na vozidlo v pohybu.

Kurz bezpečné jízdy pak pokračuje odpolední praktickou částí, která trvá celkem čtyři hodiny. Pod dohledem dalších instruktorů si účastník zkusí slalom na silnici, různé duhy smyků nebo brzdění na kluzké ploše. Kurz je dobré absolvovat s vlastním autem, protože jen tak řidič pozná jízdní vlastnosti vozu, se kterým jezdí každý den. Pokud každý den jezdí se služebním vozem, ať vezme na kurz bezpečné jízdy ten. Po absolvování kurzu dostane certifikát o jeho úspěšném splnění.