Absolvujte školu smyku v Příbrami

Nevidíte důvod, proč právě vy byste měli absolvovat kurz bezpečné jízdy? Myslíte si o sobě, že jste dobří řidiči a nic vás na silnici nerozhodí? Neusínejte na vavřínech a udělejte si kurz, který vám v budoucnu může zachránit život. Jestli je pro vás Příbram přece jen daleko, podívejte se na další místa, kde se konají kurzy školy smyku.

Zní to hrozivě, ale je to tak. Kdy jindy si můžete zkusit zvládnout smyk při rychlé jízdě nebo na kluzké vozovce, a být si jisti, že se vám nic nestane. Pokud si vyzkoušíte zvládnutí některých silničních situací, poznáte své reakce a hlavně budete vědět, jak se máte zachovat. Pokud jsou auta vaším koníčkem, bude tento kurz pouze rozšířením vašich obzorů.

Škola smyku Příbram

Jeden z oblíbených kurzů školy smyku se odehrává v Dlouhé Lhotě u Příbrami. Kurz škola smyku Příbram je jednodenní intenzivní kurz, který je rozdělen na teoretickou a praktickou část. První část je teoretická a odehrává se dopoledne v moderně vybavené učebně. Instruktor s vámi probere základní prohlídku vozu před jízdou, základy bezpečné jízdy, chybné návyky řidičů a nebezpečné chování za volantem, řízení vozidla v nepříznivých klimatických podmínkách a teoretické řešení možných krizových situací.

V odpolední praktické části pak usednete za volant vlastního vozu a pustíte se do procvičování nových teoretických informací. Kurz je nutné absolvovat s vlastním vozem, nebo s vozem, který řídíte nejčastěji. Jen tak se ho naučíte pořádně ovládat a poznáte jeho jízdní vlastnosti a budete vědět, jak se chová při smyku nebo při jízdě na kluzkém povrchu. To si samozřejmě také hned na ostro vyzkoušíte. Zkusíte si zvládnout přetáčivý a nedotáčivý smyk, jízdu v extrémních podmínkách a podobné. Instruktor s vámi bude po celou dobu kurzu komunikovat pomocí vysílačky a tak hned získáte zpětnou vazbu. Po ukončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvování.

Kurz bezpečné jízdy patří mimo jiné mezi zážitkové dárky, kterými můžete udělat radost svým blízkým.