Absolvujte školu smyku ve Vysokém Mýtě

Udělejte pro sebe něco prospěšného. Absolvujte kurz školy smyku ve Vysokém Mýtě! Naučte se zvládat smyk, kluzkou vozovku a další neobvyklé situace, které vás mohou jako řidiče potkat na silnici. Ať už řídíte dvacet let nebo teprve dva roky, školu smyku určitě oceníte. Zážitkové dárky nemusí být jen odpočinkové nebo adrenalinové, ale můžete se při nich i něco naučit.

Jak zážitek probíhá?

Kurz školy smyku se sestává ze dvou částí. První, která probíhá dopoledne, je teoretická. Profesionální instruktor s vámi zopakuje teorii z autoškoly, vysvětlí vám, jaké fyzické zákony působí na auto v průběhu smyku a jak tomu všemu napomáhá terén. Dále s vámi projde možné scénáře a situace, které vás mohou na silnici potkat. Po následné přestávce a obědě následuje praktická část.

Praktickou část školy smyku Vysoké Mýto absolvujete odpoledne téhož dne. Ideální je tuto praktickou část projet se svým vlastním autem, nebo s autem, které používáte každý den, pokud tedy vlastníte služební, vezměte s sebou služební vůz. Jedině tak se naučíte vozidlo pořádně ovládat v krizových situacích a kurz splní svůj účel. V areálu si vyzkoušíte jízdu na mokrém a kluzkém povrchu, smyk, brzdění a další akce. Instruktor s vámi bude komunikovat pomocí vysílačky a tak hned dostanete zpětnou vazbu. Po skončení kurzu dostanete potvrzení o jeho absolvování.

Další zážitky s auto-moto tématikou

Pokud jste školu smyku už absolvovali, vyberte si pro sebe nějaký jiný zážitek s motoristickou tématikou. Pronajmout si můžete od luxusních aut po opravdové sportovní legendy. Porsche Boxster, Ferrari a nebo Caterham 7 Roadsport čekají jen na vás. Pokud máte naopak rádi silné motory a jízdu terénem, určitě vás potěší jízda Hummerem. Udělejte si čas od času radost nějakým pěkným zážitkovým dárkem. Žijeme přece jen jednou!