Už jste absolvovali školu smyku v Mostě?

Zlepšete své řidičské dovednosti se školou smyku v Mostě. Umět zvládnout smyk, ostrou zatáčku nebo náhlé brzdění se vám určitě bude hodit. A jestli jste školu smyku už absolvovali, darujte ji někomu z vašich blízkých jako praktický a zároveň adrenalinový zážitkový dárek. Určitě ho ocení.

Jak škola smyku v Mostě probíhá?

Na zážitek škola smyku Most si raději vyhraďte celý den, protože kurz bude velmi intenzivní a náročný. Probíhá od devíti hodin od rána do čtyř hodin odpoledne s hodinovou přestávkou na oběd. Kurz se dělí na teoretickou a praktickou část, teoretickou budete absolvovat jako první. Profesionální instruktor vás seznámí s základními technikami jízdy a reakcemi řidičů na nebezpečné situace na vozovce. Také si připomenete základy z autoškoly, dozvíte se o různých druzích smyků a o tom, jak působí odstředivé síly na vozidlo.

Praktickou část je ideální absolvovat se svým vlastním vozem, nebo s vozem, který používáte každý den. Pokud to ale z nějakého důvodu nebude možné, jde zajistit půjčení vozidla na místě. V areálu si vyzkoušíte smyk předních a zadních kol, smyk při jízdě z kopce či smyk na rovině. Dále si natrénujete slalom, brzdění a vyhýbací manévry. S instruktorem budete po celou dobu trvání praktické části automobilového zážitku komunikovat pomocí vysílačky. Obdržíte tak ihned zpětnou vazbu a některé situace si budete moci s vozem vyzkoušet i několikrát, abyste je dokonale ovládli.

Areál nabízí pro řidiče příčné vodní bariéry, čtyři samostatné kluzné plochy, kluznou plochu s úhybnou deskou a další různé druhy povrchů. Vyzkoušíte si tak opravdu všechno, co vás na silnici může během celého roku potkat. Zkuste zážitkový kurz, který vám přinese nové zkušenosti a v budoucnu možná zachrání život nejen vám, ale i vašim blízkým. A pokud máte už tento kurz za sebou, darujte školu smyku jako vánoční dárek.