Škola smyku Brno

Přemýšlíte, jak své blízké obdarovat nejen originálním, ale také užitečným a velmi praktickým dárkem? Pokud řídí automobil, můžete jim darovat zážitkový poukaz, díky němuž mohou levně absolvovat školu smyku. Každý člen vaší rodiny, který má řidičské oprávnění, takový zážitek, plný vzrušení a adrenalinu, jistě přivítá. A také velice ocení, neboť bude lépe připraven na různé krizové situace, které mohou při řízení vozu nastat.

Vyplní se plány?

Co se týká míst v České republice, kde lze absolvovat školu smyku, tak velká města, jako je Brno či Praha, mezi nimi nejsou. Mezi řidiči je po školách smyku v Brně nebo Praze velká poptávka, ale zatím kontakt na jejich provozovatele v těchto městech hledají na internetu marně. Je-li řeč o Brně, svítá zde pro zájemce jistá naděje! V plánu je totiž škola smyku na brněnském motodromu.

Proč právě zde?

Masarykův okruh se pro školu smyku hodí přímo ideálně. Poskytuje kompletní zázemí i tratě, ale také školící místnosti. Navíc motodrom disponuje zkušenými závodními jezdci, kteří by roli vyučujících zvládli jistě na jedničku. Zatím se zde každoročně vyučuje jízda na motocyklu, ale nezbývá než věřit, že škola smyku pro šoféry osobních aut bude v těchto místech také fungovat. Řidiči z celého Jihomoravského kraje by si takovou možnost, jak si více a lépe zdokonalit své řidičské schopnosti, rozhodně zasloužili.

Darujte zážitek

Teprve budoucnost ukáže, zda bude možné věnovat zážitkový poukaz také na školu smyku v Brně. Zatím je možné využívat již existujících škol smyku, například v Jihlavě, Ostravě apod. Faktem zůstává, že ať už školu smyku absolvujete kdekoliv, vždycky zvyšujete svoje šance na bezpečné zvládnutí krizových situací. Dále se naučíte lépe ovládat své vozidlo a získáte mnoho dalších užitečných dovedností.

Tags: , , ,