Posts Tagged ‘zážitky’

Škola smyku PRAHA

Saturday, November 12th, 2011
Škola smyku Praha

Škola smyku Praha

Škola smyku PRAHA

Jistě máte v rodině členy, kteří řídí osobní automobil. Pak je můžete překvapit originálním, a přitom velmi užitečným dárkem. K Vánocům, narozeninám či jiné příležitosti jim darujte zážitkový poukaz na školu smyku.

Jedná se o dárek, který vašim blízkým přinese vzrušení i adrenalin. Ale především si mohou pod vedením zkušeného instruktora osvojit řadu praktických dovedností, užitečných při řízení vozu.

Poukaz na zážitek škola smyku, který pro ně můžete levně pořídit, bude třeba v budoucnu znamenat i záchranu jejich života.

Škola smyku v Praze

Často vyhledávaným pojmem na internetu je „škola smyku Praha“. Stejně jako například „škola smyků v Praze“ (případně v jejím okolí). Není divu, vždyť cvičný polygon by si naše hlavní město zasloužilo. A nejen to – řada řidičů po něm už dlouho (marně) volá. Bohužel však budete školu smyku v Praze hledat na internetu zbytečně. Přitom dárkový poukaz, týkající se tohoto velmi užitečného zážitku, by si své majitele jistě našel.

Vhodné prostory

Potenciálních školících center by mohlo v Praze vyrůst hned několik. Jen tak namátkou – Kbely, Letná, Letňany, Strahov či kdekoliv jinde. A proč škola smyku například v Kbelích? Tak především se v této pražské městské části nachází letiště. Takto rozlehlý areál by byl jako cvičná plocha vskutku ideální.

Také městská část Letňany poskytuje, podobně jako Kbely, strategicky výhodné postavení. V Letňanech by si vybudovaný polygon také brzy našel své zájemce, kteří by zde chtěli absolvovat školu smyku. V Letné zase najdeme vhodné prostory pro cvičiště v podobě dvou stadionů. Ideálně by se ale hodila i rozsáhlá plocha stadionu na Strahově.

Užitečný dárek

Možnost darovat poukaz na školu smyku v Praze by jistě přivítala spousta lidí. Škola smyku se pohybuje v cenové relaci kolem pěti tisíc korun. Cena je samozřejmě závislá na obsahu kurzu, vybavenosti areálu, učeben apod. Ale kdo ví, třeba se brzy najde provozovatel, který moderní a profesionální cvičný areál v Praze opravdu vybuduje.

Škola smyku DOBŘÍŠ

Saturday, November 12th, 2011
Škola smyku

Škola smyku

Škola smyku Dobříš

Vskutku netradičním, ale velice užitečným dárkem je věnovat svým blízkým, kteří řídí vůz, zážitek v podobě školy smyku. Dárkový poukaz lze pořídit levně, ale dovednosti, které vaši blízcí ve škole smyku získají, jsou bez nadsázky k nezaplacení.

Každý, kdo tento napínavý a bezesporu adrenalinový zážitek absolvuje, rozhodně zvyšuje svoje šance na bezpečné zvládnutí krizových situací. Naučí se lépe ovládat své vozidlo a načerpá i řadu užitečných teoretických informací.

 

Škola smyku v Dobříši

Hledali jste na internetu škola smyku Dobříš? Nejspíš marně! Jisté však je, že město Dobříš disponuje kvalitním areálem letiště, kde by mohla vyrůst skvělá cvičná plocha. Šoféři z Dobříše a blízkého okolí by se zde pod vedením zkušených profesionálů například mohli dozvědět, jaké katastrofální následky mohou mít nehody ve vozidlech – i v malé rychlosti.

Zkoušet podobné věci na opuštěném parkovišti není nejlepší nápad. To raději svým blízkým věnujte dárkový poukaz na zážitek v podobě školy smyku. Její předností je, že se v podstatě jedná o školu hrou! Držitelé poukazu si vyzkouší jízdu na speciálně upraveném okruhu, a to v krajních podmínkách, při různých situacích i rychlostech vozidla. Moderní cvičný areál by si rozhodně zasloužilo i město Dobříš. Otázkou opět je, zda se najde vhodný provozovatel.

Napínavý zážitek pro každého řidiče

Škola smyku v Dobříši alespoň prozatím není, a tak musí vzít řidiči z tohoto města či blízkého okolí zavděk jinými lokalitami. Svým blízkým můžete darovat zážitkový poukaz na školu smyku v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové či Příbrami. Jedná se o neotřelý, a především velice užitečný dárek. Třeba k narozeninám, svátku či Vánocům.

A proč by škola smyku v Dobříši mohla být pro šoféry z blízkého okolí užitečná? Každý z řidičů, který se domnívá, že škola smyku je pro něj bez užitku, je na velkém omylu. Je prokázáno, že při smyku, případně jiné kolizi, je člověk pod obrovským psychickým tlakem. Navíc jej ovlivňují i fyzikální síly. Zvláště nezkušení řidiči si pak v mnohých nepříjemných situacích nedokáží poradit. Je třeba poznamenat, že škola smyku může v budoucnu svým absolventům zachránit třeba i život.

Škola smyku BRNO

Saturday, November 12th, 2011

Škola smyku Brno

Přemýšlíte, jak své blízké obdarovat nejen originálním, ale také užitečným a velmi praktickým dárkem? Pokud řídí automobil, můžete jim darovat zážitkový poukaz, díky němuž mohou levně absolvovat školu smyku. Každý člen vaší rodiny, který má řidičské oprávnění, takový zážitek, plný vzrušení a adrenalinu, jistě přivítá. A také velice ocení, neboť bude lépe připraven na různé krizové situace, které mohou při řízení vozu nastat.

Vyplní se plány?

Co se týká míst v České republice, kde lze absolvovat školu smyku, tak velká města, jako je Brno či Praha, mezi nimi nejsou. Mezi řidiči je po školách smyku v Brně nebo Praze velká poptávka, ale zatím kontakt na jejich provozovatele v těchto městech hledají na internetu marně. Je-li řeč o Brně, svítá zde pro zájemce jistá naděje! V plánu je totiž škola smyku na brněnském motodromu.

Proč právě zde?

Masarykův okruh se pro školu smyku hodí přímo ideálně. Poskytuje kompletní zázemí i tratě, ale také školící místnosti. Navíc motodrom disponuje zkušenými závodními jezdci, kteří by roli vyučujících zvládli jistě na jedničku. Zatím se zde každoročně vyučuje jízda na motocyklu, ale nezbývá než věřit, že škola smyku pro šoféry osobních aut bude v těchto místech také fungovat. Řidiči z celého Jihomoravského kraje by si takovou možnost, jak si více a lépe zdokonalit své řidičské schopnosti, rozhodně zasloužili.

Darujte zážitek

Teprve budoucnost ukáže, zda bude možné věnovat zážitkový poukaz také na školu smyku v Brně. Zatím je možné využívat již existujících škol smyku, například v Jihlavě, Ostravě apod. Faktem zůstává, že ať už školu smyku absolvujete kdekoliv, vždycky zvyšujete svoje šance na bezpečné zvládnutí krizových situací. Dále se naučíte lépe ovládat své vozidlo a získáte mnoho dalších užitečných dovedností.