Posts Tagged ‘Dobříš’

Škola smyku DOBŘÍŠ

Saturday, November 12th, 2011
Škola smyku

Škola smyku

Škola smyku Dobříš

Vskutku netradičním, ale velice užitečným dárkem je věnovat svým blízkým, kteří řídí vůz, zážitek v podobě školy smyku. Dárkový poukaz lze pořídit levně, ale dovednosti, které vaši blízcí ve škole smyku získají, jsou bez nadsázky k nezaplacení.

Každý, kdo tento napínavý a bezesporu adrenalinový zážitek absolvuje, rozhodně zvyšuje svoje šance na bezpečné zvládnutí krizových situací. Naučí se lépe ovládat své vozidlo a načerpá i řadu užitečných teoretických informací.

 

Škola smyku v Dobříši

Hledali jste na internetu škola smyku Dobříš? Nejspíš marně! Jisté však je, že město Dobříš disponuje kvalitním areálem letiště, kde by mohla vyrůst skvělá cvičná plocha. Šoféři z Dobříše a blízkého okolí by se zde pod vedením zkušených profesionálů například mohli dozvědět, jaké katastrofální následky mohou mít nehody ve vozidlech – i v malé rychlosti.

Zkoušet podobné věci na opuštěném parkovišti není nejlepší nápad. To raději svým blízkým věnujte dárkový poukaz na zážitek v podobě školy smyku. Její předností je, že se v podstatě jedná o školu hrou! Držitelé poukazu si vyzkouší jízdu na speciálně upraveném okruhu, a to v krajních podmínkách, při různých situacích i rychlostech vozidla. Moderní cvičný areál by si rozhodně zasloužilo i město Dobříš. Otázkou opět je, zda se najde vhodný provozovatel.

Napínavý zážitek pro každého řidiče

Škola smyku v Dobříši alespoň prozatím není, a tak musí vzít řidiči z tohoto města či blízkého okolí zavděk jinými lokalitami. Svým blízkým můžete darovat zážitkový poukaz na školu smyku v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové či Příbrami. Jedná se o neotřelý, a především velice užitečný dárek. Třeba k narozeninám, svátku či Vánocům.

A proč by škola smyku v Dobříši mohla být pro šoféry z blízkého okolí užitečná? Každý z řidičů, který se domnívá, že škola smyku je pro něj bez užitku, je na velkém omylu. Je prokázáno, že při smyku, případně jiné kolizi, je člověk pod obrovským psychickým tlakem. Navíc jej ovlivňují i fyzikální síly. Zvláště nezkušení řidiči si pak v mnohých nepříjemných situacích nedokáží poradit. Je třeba poznamenat, že škola smyku může v budoucnu svým absolventům zachránit třeba i život.