Posts Tagged ‘Letňany’

Škola smyku PRAHA

Saturday, November 12th, 2011
Škola smyku Praha

Škola smyku Praha

Škola smyku PRAHA

Jistě máte v rodině členy, kteří řídí osobní automobil. Pak je můžete překvapit originálním, a přitom velmi užitečným dárkem. K Vánocům, narozeninám či jiné příležitosti jim darujte zážitkový poukaz na školu smyku.

Jedná se o dárek, který vašim blízkým přinese vzrušení i adrenalin. Ale především si mohou pod vedením zkušeného instruktora osvojit řadu praktických dovedností, užitečných při řízení vozu.

Poukaz na zážitek škola smyku, který pro ně můžete levně pořídit, bude třeba v budoucnu znamenat i záchranu jejich života.

Škola smyku v Praze

Často vyhledávaným pojmem na internetu je „škola smyku Praha“. Stejně jako například „škola smyků v Praze“ (případně v jejím okolí). Není divu, vždyť cvičný polygon by si naše hlavní město zasloužilo. A nejen to – řada řidičů po něm už dlouho (marně) volá. Bohužel však budete školu smyku v Praze hledat na internetu zbytečně. Přitom dárkový poukaz, týkající se tohoto velmi užitečného zážitku, by si své majitele jistě našel.

Vhodné prostory

Potenciálních školících center by mohlo v Praze vyrůst hned několik. Jen tak namátkou – Kbely, Letná, Letňany, Strahov či kdekoliv jinde. A proč škola smyku například v Kbelích? Tak především se v této pražské městské části nachází letiště. Takto rozlehlý areál by byl jako cvičná plocha vskutku ideální.

Také městská část Letňany poskytuje, podobně jako Kbely, strategicky výhodné postavení. V Letňanech by si vybudovaný polygon také brzy našel své zájemce, kteří by zde chtěli absolvovat školu smyku. V Letné zase najdeme vhodné prostory pro cvičiště v podobě dvou stadionů. Ideálně by se ale hodila i rozsáhlá plocha stadionu na Strahově.

Užitečný dárek

Možnost darovat poukaz na školu smyku v Praze by jistě přivítala spousta lidí. Škola smyku se pohybuje v cenové relaci kolem pěti tisíc korun. Cena je samozřejmě závislá na obsahu kurzu, vybavenosti areálu, učeben apod. Ale kdo ví, třeba se brzy najde provozovatel, který moderní a profesionální cvičný areál v Praze opravdu vybuduje.