Posts Tagged ‘automobilové zážitky’

Škola smyku v Plzni

Saturday, September 1st, 2012

Škola smyku v Plzni

Paradoxně ve městě nejoblíbenějšího alkoholového nápoje – piva, můžete absolvovat kurz bezpečné jízdy. Proto se nenechte svést chmelovým nápojem a vůní sladu a raději usedněte za volant a naučte se, jak zvládat krizové silniční situace a osvěžte si věci, které jste se naučili v autoškole.

Školu smyku seženete také v nabídce zážitkových agentur. Zážitkový dárek nemusí být jen zábavný, ale i poučný a může něco dát jak vám, tak obdarovanému. Důkazem mohou být kurzy bezpečné jízdy, které dnes zážitkové agentury nabízí. Ano, odpočinek je důležitý a výběr z automobilových zážitků je rozsáhlý, ale prospěšnější bude darovat nezkušenému řidiči školu smyku spíš než pronájem luxusního auta na celý den.

Co všechno se ve škole smyku dozvíte?

Při kurzu bezpečné jízdy se řidič naučí ovládat auto v nebezpečných dopravních situacích, areály se různí v nabízených površích, ale většinou je k dispozici kluzký povrch a namrzlý povrch. Také se řidič dozví, jak zvládat své auto při smyku a to vše si vyzkouší i prakticky.

 Pokud je pro vás Plzeň příliš daleko, můžete si vybrat z dalších lokalit. Škola smyku probíhá i ve Vysokém Mýtě, Sosnové, Příbrami a nebo Mostě. Pokud si zakoupíte školu smyku pro sebe a nebo pro své blízké, v každém případě uděláte správnou věc. Nikdy totiž nevíte, co vás na silnici potká.