Posts Tagged ‘Vysoké Mýto’

Škola smyku v Plzni

Saturday, September 1st, 2012

Škola smyku v Plzni

Paradoxně ve městě nejoblíbenějšího alkoholového nápoje – piva, můžete absolvovat kurz bezpečné jízdy. Proto se nenechte svést chmelovým nápojem a vůní sladu a raději usedněte za volant a naučte se, jak zvládat krizové silniční situace a osvěžte si věci, které jste se naučili v autoškole.

Školu smyku seženete také v nabídce zážitkových agentur. Zážitkový dárek nemusí být jen zábavný, ale i poučný a může něco dát jak vám, tak obdarovanému. Důkazem mohou být kurzy bezpečné jízdy, které dnes zážitkové agentury nabízí. Ano, odpočinek je důležitý a výběr z automobilových zážitků je rozsáhlý, ale prospěšnější bude darovat nezkušenému řidiči školu smyku spíš než pronájem luxusního auta na celý den.

Co všechno se ve škole smyku dozvíte?

Při kurzu bezpečné jízdy se řidič naučí ovládat auto v nebezpečných dopravních situacích, areály se různí v nabízených površích, ale většinou je k dispozici kluzký povrch a namrzlý povrch. Také se řidič dozví, jak zvládat své auto při smyku a to vše si vyzkouší i prakticky.

 Pokud je pro vás Plzeň příliš daleko, můžete si vybrat z dalších lokalit. Škola smyku probíhá i ve Vysokém Mýtě, Sosnové, Příbrami a nebo Mostě. Pokud si zakoupíte školu smyku pro sebe a nebo pro své blízké, v každém případě uděláte správnou věc. Nikdy totiž nevíte, co vás na silnici potká.

Škola smyku VYSOKÉ MÝTO

Thursday, November 10th, 2011
Polygon školy smyku Vysoké Mýto

Polygon školy smyku Vysoké Mýto

Škola smyku VYSOKÉ MÝTO

Škola smyku Vysoké Mýto se odehrává na speciálním cvičišti ve Vysokém Mýtě. Součástí areálu jsou tři samostatné kluzné plochy – rovinka, zatáčka a kopec končící zatáčkou. K technickému vybavení patří také příčné vodní bariéry, měření rychlostí a ostřikování ploch.

Termíny:
Kurzy se konají celoročně, jednou až dvakrát měsíčně, převážně o víkendech.

Kudy do školy smyku Vysoké Mýto:

Cesta od Hradce Králové
Vjedete do města, ze silnice E 442 neodbočujete, téměř na konci města před čerpací stanicí Shell odbočíte doleva a ihned doprava (za čerpací stanici), dále pokračujete rovně cca 100 m k bráně cvičiště.

Cesta od Svitav
Vjedete do města, ihned na začátku města za čerpací stanicí Shell odbočíte doprava a ihned opět doprava (za čerpací stanici), dále pokračujete rovně cca 100 m k bráně cvičiště.

Škola smyku Vysoké Mýto

Škola smyku Vysoké Mýto Velice oblíbený úsek školy smyku Vysoké Mýto Kluzná plocha na polygonu školy smyku Vysoké Mýto Škola smyku Vysoké Mýto