Posts Tagged ‘škola bezpečné jízdy’

Škola smyku VYSOKÉ MÝTO

Thursday, November 10th, 2011
Polygon školy smyku Vysoké Mýto

Polygon školy smyku Vysoké Mýto

Škola smyku VYSOKÉ MÝTO

Škola smyku Vysoké Mýto se odehrává na speciálním cvičišti ve Vysokém Mýtě. Součástí areálu jsou tři samostatné kluzné plochy – rovinka, zatáčka a kopec končící zatáčkou. K technickému vybavení patří také příčné vodní bariéry, měření rychlostí a ostřikování ploch.

Termíny:
Kurzy se konají celoročně, jednou až dvakrát měsíčně, převážně o víkendech.

Kudy do školy smyku Vysoké Mýto:

Cesta od Hradce Králové
Vjedete do města, ze silnice E 442 neodbočujete, téměř na konci města před čerpací stanicí Shell odbočíte doleva a ihned doprava (za čerpací stanici), dále pokračujete rovně cca 100 m k bráně cvičiště.

Cesta od Svitav
Vjedete do města, ihned na začátku města za čerpací stanicí Shell odbočíte doprava a ihned opět doprava (za čerpací stanici), dále pokračujete rovně cca 100 m k bráně cvičiště.

Škola smyku Vysoké Mýto

Škola smyku Vysoké Mýto Velice oblíbený úsek školy smyku Vysoké Mýto Kluzná plocha na polygonu školy smyku Vysoké Mýto Škola smyku Vysoké Mýto

Škola smyku PŘÍBRAM

Thursday, November 10th, 2011
Škola smyku Příbram - výcvik policistů

Škola smyku Příbram - výcvik policistů

Škola smyku Příbram

Kurz bezpečné jízdy Příbram se odehrává na speciálně upraveném areálu vybaveném všemi potřebnými prvky pro dokonalou simulaci všech extrémních vlivů, které mohou značně ovlivnit řízení. Škola smyku Příbram je určena všem kteří to myslí s výukou vážně.

Tento areál se nachází nedaleko Příbrami, v prostorách letiště v obci Dlouhá Lhota (cca 50 km od Prahy po komunikaci R4).

Termíny:
Kurzy se konají celoročně, vždy o víkendech, dle kapacity a naplněnosti polygonu, minimálně ale 3 x měsíčně.Termínyj sou vyhlašovány postupně, vždy zhruba v polovině měsíce na měsíc následující.

Kudy k nám:
GPS souřadnice – Loc: 49°43’27.277″N, 14°6’34.769″E

Cesta od Prahy
Pojede po rychlostní komunikaci R4 z Prahy směr Strakonice. Na konci rychlostní silnice R4 odbočíte na Exitu 42 na silnici I/18 Příbram, Sedlčany (výjezd za čerpací stanicí Benzina). Na křižovatce odbočíte 2x vlevo; tzn. vracíte se kus zpátky podél dálnice směrem na Prahu. Po místní komunikaci dojede až do obce Dlouhá Lhota. Zde odbočíte opět doleva a přejedete rychlostní komunikaci R4 po mostě. Za mostem již po pravé straně uvidíte areál Polygonu MAX CARS. Na prvním rozšíření komunikace odbočte vpravo do modrých vrat areálu.

Cesta od Strakonic
Pojedete po komunikace I/4 směr Praha; na začátku rychlostní komunikace R4 cca 500 metrů za obcí Dubenec odbočte vpravo – sjezd Příbram, Sedlčany. Následnou křižovatku přejedete rovně (sm. Obořiště), a pak už jedete po souběžné komunikaci s rychlostní komunikací R4. V obci Dlouhá Lhota odbočte za prodejcem se zemědělskou technikou (po levé straně) vlevo přes most. Za mostem již po pravé straně uvidíte areál Polygonu MAX CARS. Na prvním rozšíření komunikace odbočte vpravo do modrých vrat areálu.

Škola smyku Příbram

Kluzná plocha na polygonu školy smyku Příbram Praktická část kurzu škola smyku Příbram Nácvik brzdné dráhy ve škole smyku Příbram