Posts Tagged ‘Ostrava’

Škola smyku OSTRAVA

Saturday, November 12th, 2011

1Škola smyku Ostrava

Centrum bezpečné jízdy Libros v Ostravě je moderní zařízení poskytující řidičům vzdělání, které jim žádná běžná autoškola nenabídne.

Každý řidič si určitě někdy představoval, jaké by to bylo dostat se do nějaké krizové situace, smyku, a jak se s takovou nepříjemnou skutečností vyrovnat. Škola smyku Ostrava vás naučí na tyto situace správně reagovat.

Trénovat své dovednosti na veřejných silnicích je totiž poloviční sebevražda a existuje jen málo míst, kde Vás dokážou na takové situace kvalitně připravit. Jedním z nich je právě Centrum bezpečné jízdy Libros v Ostravě, jejíž moderní zázemí dokáže simulovat mnoho nepříjemných podmínek na vozovce a následný smyk.

Zázemí školy smyku v Ostravě

Ostravská škola smyku disponuje velkou asfaltovou plochou, která je obohacena některými prvky pro simulaci obtížných podmínek na vozovce. Mezi takové patří například velká smyková deska, kruhová smyková plocha, nebo trysky, které mohou vytvořit kluzký povrch vozovky. Díky tomu všemu se tady můžou simulovat mnohé nepříjemné situace na vozovce, se kterými se můžete setkat na veřejných silnicích. Moderní zázemí tohoto centra Vám ale pomůže se s podobnými situacemi správně vyrovnat a v běžném silničním provozu se stanete mnohem sebejistějším řidičem, či řidičkou.

Škola smyku jako atraktivní zážitek

Škola smyku v Ostravě není jenom čistě vzdělávací instituce, poskytuje totiž zároveň i nemalou porci zábavy a adrenalinu. Takové zážitky si člověk vryje do paměti. A především proto zařadila česká zážitková agentura Esennce školu smyku v Ostravě do své nabídky zážitkových poukazů. Firma Esennce je agentura specializující se na zážitky a už delší dobu plní mnoha lidem v Česku jejich sny. Díky spolehlivosti a nízké ceně zážitků si vysloužila dobré jméno a získala už mnoho ocenění. Zážitek jako je absolvování školy smyku v Ostravě je určitě velmi zajímavý dárek pro každého muže, neboť spojuje vzdělání se zábavou.