Navštivte centrum bezpečné jízdy Polygon Most!

V severozápadních Čechách můžete navštívit Polygon Most, kde se specializují na kurzy bezpečné jízdy, testovací jízdy automobilů různých značek a offroadová vozidla.

Areál pro kurz bezpečné jízdy se nachází hned vedle Autodromu Most. Areál leží na rozloze 13 hektarů. A i během letního období zde můžete vyzkoušet smyk na ledovém povrchu a nebo na sněhu. Na kurzu bezpečné jízdy se dozvíte teoretické informace o brzdných drahách, jak ovlivňuje jízdu vozidla jeho náklad, jak zvládnout smyk na nakloněné rovině a nebo jak jezdit po nezpevněném povrchu. Po teoretickém školení přijde na řadu praxe a vy si vyzkoušíte všechny jmenované situace reálně. Pokud se chcete dozvědět více o škole smyku v Moště, informace najdete zde.

Co všechno Polygon Most nabízí?

O výstavbě Polygonu se rozhodlo v devadesátých letech a na počátku dvacátých let začala realizace stavby. Rozsáhlý areál nabízí mnoho typů vyžití pro automobilové nadšence. Absolvovat zde můžete hned několik automobilových kurzů.

Jedním z kurzů je Kurz sportovní jízdy. Ten obsahuje teoretickou i praktickou část. Nabyté zkušenosti si tak hned můžete vyzkoušet na závodní dráze. Kurz probíhá pod dohledem dvou zkušených instruktorů, kteří vám poskytnou teoretické i praktické informace a budou vás kontrolovat při jízdě.

Absolvovat zde můžete i kurz offroadové jídy, kdy si zkusíte řídit vozidlo na offroadové dráze. Kurzy jsou rozděleny podle schopností řidičů na tři typy. Cvičení offroadové jízdy se opět skládá z teoretické a poté i praktické části. Pokud se o offroadových vozidlech chcete dozvědět více, podívejte se sem.

Pokud hledáte nějaké automobilové i jiné zážitkové dárky pro vaše blízké, podívejte se na stránku zazitky-jako-darek.cz

Tags: , ,