Posts Tagged ‘škola smyku Most’

Navštivte centrum bezpečné jízdy Polygon Most!

Saturday, September 15th, 2012

Navštivte centrum bezpečné jízdy Polygon Most!

V severozápadních Čechách můžete navštívit Polygon Most, kde se specializují na kurzy bezpečné jízdy, testovací jízdy automobilů různých značek a offroadová vozidla.

Areál pro kurz bezpečné jízdy se nachází hned vedle Autodromu Most. Areál leží na rozloze 13 hektarů. A i během letního období zde můžete vyzkoušet smyk na ledovém povrchu a nebo na sněhu. Na kurzu bezpečné jízdy se dozvíte teoretické informace o brzdných drahách, jak ovlivňuje jízdu vozidla jeho náklad, jak zvládnout smyk na nakloněné rovině a nebo jak jezdit po nezpevněném povrchu. Po teoretickém školení přijde na řadu praxe a vy si vyzkoušíte všechny jmenované situace reálně. Pokud se chcete dozvědět více o škole smyku v Moště, informace najdete zde.

Co všechno Polygon Most nabízí?

O výstavbě Polygonu se rozhodlo v devadesátých letech a na počátku dvacátých let začala realizace stavby. Rozsáhlý areál nabízí mnoho typů vyžití pro automobilové nadšence. Absolvovat zde můžete hned několik automobilových kurzů.

Jedním z kurzů je Kurz sportovní jízdy. Ten obsahuje teoretickou i praktickou část. Nabyté zkušenosti si tak hned můžete vyzkoušet na závodní dráze. Kurz probíhá pod dohledem dvou zkušených instruktorů, kteří vám poskytnou teoretické i praktické informace a budou vás kontrolovat při jízdě.

Absolvovat zde můžete i kurz offroadové jídy, kdy si zkusíte řídit vozidlo na offroadové dráze. Kurzy jsou rozděleny podle schopností řidičů na tři typy. Cvičení offroadové jízdy se opět skládá z teoretické a poté i praktické části. Pokud se o offroadových vozidlech chcete dozvědět více, podívejte se sem.

Pokud hledáte nějaké automobilové i jiné zážitkové dárky pro vaše blízké, podívejte se na stránku zazitky-jako-darek.cz

Škola smyku Most

Wednesday, September 5th, 2012

Škola smyku Most

Pokud pochybujete o svých řidičských schopnostech, absolvujte kurz bezpečné jízdy. Naučíte se zvládat auto v nebezpečných silničních situacích. Pokud jste ale dlouho neseděl za volantem, bude pro vás lepší nejdříve absolvovat pár rekvalifikačních jízd v autoškole. Tím získáte dostatečné sebevědomí a nic vám nebude bránit v tom, vyrazit opět na silnici.

Po rekvalifikačních jízdách, kdy si připomenete základní poznatky z autoškoly, už nebude nic stát v cestě tomu, abyste absolvovali kurz bezpečné jízdy.  Vybírat můžete z několika areálů po celé České republice. V severozápadních Čechách můžete vyzkoušet školu smyku Most.

Voucher na tento praktický vzdělávací zážitek najdete na stránkách Esennce.cz, internetové agentury na zážitky. Zde si také můžete vybrat zážitek ze sekce auto-moto.

Jak škola smyku v Mostě probíhá?

Instruktor, který se o vás bude celý den starat, vás nejprve seznámí s praktickými zásadami chování řidiče v krizových situacích. Připomene vám také teoretické informace, které se týkají řízení vozu.

Poté následuje praktická část školy smyku, která trvá přibližně čtyři hodiny. Instruktor vás bude během výcviku navádět pomocí vysílačky a vy si vyzkoušíte několik druhů a způsobů smyku, jízdu na různých površích a několik nebezpečných situací, které vás mohou na silnici potkat. Doplníte si tak nejen svoje řidičské zkušenosti, ale zjistíte také rychlost svých reakcí.