Škola smyku Most

Pokud pochybujete o svých řidičských schopnostech, absolvujte kurz bezpečné jízdy. Naučíte se zvládat auto v nebezpečných silničních situacích. Pokud jste ale dlouho neseděl za volantem, bude pro vás lepší nejdříve absolvovat pár rekvalifikačních jízd v autoškole. Tím získáte dostatečné sebevědomí a nic vám nebude bránit v tom, vyrazit opět na silnici.

Po rekvalifikačních jízdách, kdy si připomenete základní poznatky z autoškoly, už nebude nic stát v cestě tomu, abyste absolvovali kurz bezpečné jízdy.  Vybírat můžete z několika areálů po celé České republice. V severozápadních Čechách můžete vyzkoušet školu smyku Most.

Voucher na tento praktický vzdělávací zážitek najdete na stránkách Esennce.cz, internetové agentury na zážitky. Zde si také můžete vybrat zážitek ze sekce auto-moto.

Jak škola smyku v Mostě probíhá?

Instruktor, který se o vás bude celý den starat, vás nejprve seznámí s praktickými zásadami chování řidiče v krizových situacích. Připomene vám také teoretické informace, které se týkají řízení vozu.

Poté následuje praktická část školy smyku, která trvá přibližně čtyři hodiny. Instruktor vás bude během výcviku navádět pomocí vysílačky a vy si vyzkoušíte několik druhů a způsobů smyku, jízdu na různých površích a několik nebezpečných situací, které vás mohou na silnici potkat. Doplníte si tak nejen svoje řidičské zkušenosti, ale zjistíte také rychlost svých reakcí.

Tags: ,