Škola smyku Příbram

I ve Středočeském kraji máte možnost absolvovat školu smyku, správným názvem kurz bezpečné jízdy. V Dlouhé Lhotě u Příbrami najdete speciální areál, který můžete navštívit absolvovat zde školu smyku. Jednoduše si přes internet zakoupíte voucher na zážitek, se kterým vám přijdou další informace ohledně průběhu zážitku. Kurz bezpečné jízdy ale můžete i darovat jako originální zážitkový dárek.

Jak to probíhá?

V začátku kurzu si připomenete teoretické znalosti o řízení motorových vozidel. Instruktor vám teoreticky přiblíží, jak auto řídit ve ztížených klimatických podmínkách, dále vám poskytne informace o brzdění a brzdných drahách a řešení krizových situací. Poté následuje praktická část kurzu. Tu budete absolvovat se svým vlastním vozem, abyste se s ním naučili zvládat komplikované silniční situace. Zkusíte si zvládnout smyk i jízdu po kluzké ploše. Podmínky pro absolvování kurzu jsou – řidičské oprávnění skupiny B a fyzická a duševní způsobilost.

V Příbrami pak můžete navštívit aquapark, minigolfové hřiště a nebo zimní sportovní areál. Ve městě najdete i dvě galerie a to galerii V Potoční a galerii Františka Drtikola Příbram. Pokud vás zajímá spíše architektura, určitě se projděte historickým centrem města nebo navštivte zámeček Ernestinum. V Příbrami můžete podniknout i adrenalinové aktivity, jako je tandemový seskok padákem a nebo si odpočinout při masáži.

Tags: ,